DR Nav 

Jednání se zájemcem o poskytování sociální služby

Informace zájemcům o poskytnutí sociální služby v Domově Cesmína jsou předávány prostřednictvím osobních poradenských rozhovorů v pracovní dny

Pondělí - pátek: 08:00 – 14:30 hodin

případně v dalších termínech, dle individuální domluvy se sociální pracovníci zařízení. Osobou pověřenou k jednání se zájemcem o službu je sociální pracovnice zařízení, případně informace podá i vedoucí zařízení.

 

Mezi další formy předávání informací patří forma písemná (dopisy, informační brožury), faxová, elektronická (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), webové stránky www.css-bohumin.cz.

 

V případě, že se zájemce/žadatel o poskytnutí služby dostaví do zařízení v době, kdy není přítomen žádný z pověřených pracovníků pro jednání, obdrží od pracovníků Domova Cesmína základní informace o poskytované službě s kontakty na pověřeného pracovníka, informační brožuru a žádost o poskytnutí sociální služby v domově pro seniory. Stejně jako informace, jak se může s pověřenými pracovníky kontaktovat.

 

Jednání se zájemcem/žadatelem o službu také zahrnuje:

  • prohlídku společných a provozních prostor Domova Cesmína, prohlídku katalogu, ve kterém jsou uloženy fotografie jednotlivých pokojů, případně vlastní prohlídku volného pokoje, pokud je k dispozici,
  • předání letáku a informační brožury „Soubor informací o poskytování sociální služby v domově pro seniory".

 

Pokud naše nabídka je v souladu s očekáváním a představami zájemce/žadatele, a tento náleží do cílové skupiny uživatelů Domova Cesmína, je možné podat písemnou žádost o poskytnutí služby sociální péče. Žádosti se podávají poštou, osobně v zařízení nebo v elektronické podobě na adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

V případě, že nelze zájemci/žadateli poskytnout sociální službu o kterou žádá, poskytují pověření pracovníci pro jednání bezplatné sociální poradenství, během něhož společně hledáme jinou vhodnou alternativu.

 

 

Dokumenty: